TOP

Nieuwsoverzicht: My Jewellery opent boetiek in Westfield Mall of the Netherlands, OFM. viert mijlpaal met 25e winkel in hoofddorp

In het nieuwsoverzicht updaten we je over het belangrijkste fashion nieuws binnen de modebranche.

Beeld:. My Jewellery

MY JEWELLERY OPENT BOUTIQUE IN WESTFIELD MALL OF THE NETHERLANDS

My Jewellery opent haar nieuwste boutique in Westfield Mall of the Netherlands, het grootste winkelcentrum van Nederland. Met deze opening betreedt het merk een van de meest drukbezochte retail-locaties van het land, waar nationale én internationale merken samenkomen. De nieuwe winkel is een belangrijke stap in de groei van het merk. “Westfield Mall of the Netherlands staat symbool voor stijl, beleving en kwaliteit, waarden die naadloos aansluiten bij ons merk. We zijn er trots op dat we onze community met deze boutique de kans geven om onze nieuwste collecties in zoʼn inspirerende omgeving te shoppen,” aldus founder Sharon Hilgers. De boutique in de Mall of the Netherlands versterkt My Jewellery’s positie als toonaangevend fashion- en lifestylemerk, en brengt het unieke DNA van het merk dichter bij een breed publiek.

OFM. VIERT MIJLPAAL MET 25E WINKEL IN HOOFDDORP

De snelgroeiende mannenmoderetailer OFM. heeft een nieuwe mijlpaal bereikt. Op woensdag 10 september opende het merk feestelijk zijn 25e winkel in Nederland, gelegen in winkelcentrum Vier Meren in Hoofddorp. De nieuwe vestiging van 1000 vierkante meter is ontworpen als een “clubhuis” en biedt een unieke winkelbeleving. Klanten vinden er een zorgvuldig samengestelde collectie van meer dan 50 A-merken, van casual tot zakelijk. Het aanbod omvat merken als PME Legend, Polo Ralph Lauren, en Boss. Daarnaast kunnen klanten er terecht voor trouwmode en maatwerk. De OFM. Mensperience store richt zich op meer dan alleen winkelen; het draait om gemak, persoonlijke service en een spraakmakende sfeer. Klanten worden deskundig geholpen en kunnen onder het genot van een drankje hun perfecte outfit samenstellen. “Deze opening betekent veel voor ons,” aldus Arthur Feenstra, CEO van OFM. “Niet alleen omdat we onze 25e winkel openen, maar ook omdat Hoofddorp een belangrijke locatie is binnen onze groeistrategie.” OFM. viert de opening met een speciaal openingsweekend van 11 tot en met 14 september, waarbij bezoekers kunnen profiteren van exclusieve kortingen en acties.