TOP
Image Alt
Colofon

Colofon


REDACTIE


Uitgever
Kim Pereira
k.pereira@textilia.nl

 

Redacteur vrouwenmode
Rosita van der Kwaak
r.kwaak@textilia.nl

 

Redacteur mannenmode
Renate Zoutberg
r.zoutberg@textilia.nl

 

Eindredactie
Alexander Hiskemuller en Annelies Kooijman
eindredactie@textilia.nl

 


VERKOOP


Sales
Anne Wesselman
06 – 129 65 638
a.wesselman@textilia.nl

 


KLANTENSERVICE


Klantenservice
020-4602209
klantenservice@textilia.nl

 

Textilia is een uitgave van Afdeling M., Johan van Hasseltweg 2C5, 1022 WV Amsterdam.

 

1 januari 2012 treedt een nieuwe wet in rondom verlenging- en opzegtermijnen van abonnementen voor consumenten. Dit geldt niet voor abonnementen op vakinformatie, die u uit hoofde van uw beroep of bedrijf bent aangegaan. Wij vertrouwen erop u hiermee geïnformeerd te hebben.

 

Op al onze producten en diensten zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing. Deze vindt u hier