Management buy-out bij LolaLiza: directie neemt roer over
Beeld: LolaLiza
Het nieuwe eigenaarstrio bestaat uit CEO Joachim Rubin, Elodie Doret (Marketing) en Griet Sauvenay (Operations). De oprichtersfamilie geeft aan dat het tijd is voor een nieuwe generatie om het merk verder uit te bouwen. De overname markeert een koers van continuïteit, waarbij de lokale verankering en de focus op toegankelijke damesmode centraal blijven staan.
Met bijna 100 winkels en een sterke online aanwezigheid staat LolaLiza er goed voor. De nieuwe eigenaren willen de komende jaren versnellen op het gebied van digitalisering en de omnichannel-strategie verder aanscherpen. De wendbaarheid die deze nieuwe structuur biedt, is volgens het trio essentieel om in de huidige, snel veranderende modemarkt succesvol te blijven.
Hoewel de familie uit het kapitaal stapt, blijven zij tijdens de transitieperiode nauw betrokken voor een soepele overdracht. Financiële details over de buy-out zijn niet vrijgegeven. Voor de retailsector betekent deze stap dat een van de grootste Belgische spelers kiest voor een onafhankelijke koers onder leiding van ervaren krachten uit eigen huis.
