Florèz groeit door: van denim droom naar een volwassen modemerk
1.62k
Acht jaar geleden begon Floris van Amstel met Florèz als een onbezonnen avontuur, zonder kapitaal, netwerk of ervaring, maar met een duidelijke droom: de perfecte broek maken. Inmiddels is het merk uitgegroeid tot één met een loyale fanbase en honderden verkooppunten. Inmiddels staat Florèz aan de vooravond van een nieuwe fase. Met een groter, ervaren team en de komst van een creative designer zet het merk in op verdere professionalisering, zonder het eigen DNA uit het oog te verliezen. “Het is belangrijk om niet alleen door mijn eigen ‘Florèz-bril’ te blijven kijken.”
Beeld: Florèz
Je bent zo’n acht jaar geleden met Florèz gestart. Hoe heeft het merk zich ontwikkeld door de jaren heen?
“In 2017 zijn we gestart met het merk, onbezonnen. Het was echt een blanco avontuur waar we ingestapt zijn. Het doel was destijds simpel: een perfecte broek maken, bekend om de zachte, comfortabele stoffen. We begonnen letterlijk met vier modellen: twee skinnies en twee flared broeken. De flared was destijds echt een twijfelgeval, pas twee jaar later werd hij een hit, haha. Inmiddels hebben we in Nederland iets moois neergezet en een grote groep loyale Florèz-fans weten te creëren.”
Exclusief voor members
Verder lezen? Dit artikel is alleen toegankelijk voor members. Word nu member van Textilia of log in, en unlock het gehele artikel.
Word member Inloggen