TOP

Overval kledingzaak Laren in scene gezet

De gewapende overval op een kledingzaak in Laren afgelopen maandag blijkt in scene gezet. Na de arrestatie van de verdachten van de overval op dinsdag, werd woensdag ook de 49-jarige eigenaresse aangehouden.

Op 19 januari werd de kledingzaak door twee mannen overvallen. Volgens de aangifte die de eigenaresse deed, werd ze bedreigd met eeen vuurwapen, vastgebonden en in een pashokje vastgezet.

Een dag later was de politie de overvallers al op het spoor en arresteerden twee mannen van 67 en 52 jaar. In de woning waar de aanhouding plaatsvond, trof de politie grote hoeveelheden gestolen kleding en andere goederen uit de Larense winkel aan.

Na verhoor en onderzoek werd woensdag de eigenaresse aangehouden. De politie vermoedde dat zij heeft samengewerkt met de overvallers. De vrouw staat onder verdenking van het doen van een valse aangifte en verzekeringsfraude. Ook onderzoekt de politie de mogelijkheid de kosten van de politie-inzet op de vrouw te verhalen.