Overval kledingzaak Laren in scene gezet
Op 19 januari werd de kledingzaak door twee mannen overvallen. Volgens de aangifte die de eigenaresse deed, werd ze bedreigd met eeen vuurwapen, vastgebonden en in een pashokje vastgezet.
Een dag later was de politie de overvallers al op het spoor en arresteerden twee mannen van 67 en 52 jaar. In de woning waar de aanhouding plaatsvond, trof de politie grote hoeveelheden gestolen kleding en andere goederen uit de Larense winkel aan.
Na verhoor en onderzoek werd woensdag de eigenaresse aangehouden. De politie vermoedde dat zij heeft samengewerkt met de overvallers. De vrouw staat onder verdenking van het doen van een valse aangifte en verzekeringsfraude. Ook onderzoekt de politie de mogelijkheid de kosten van de politie-inzet op de vrouw te verhalen.