Colofon

Textilia is een uitgave van Afdeling M., zowel online als print. Het blad verschijnt 12 x per jaar.


REDACTIE
Hoofdredactie
Kim Pereira
020-4602200
k.pereira@textilia.nl
Vakredacteur Vrouwenmode
Rosita van der Kwaak
r.kwaak@textilia.nl
Coördinator Online Content
Rik de Langen
r.langen@textilia.nl
Vakredacteur Street & Active
Margreet Anches
m.anches@textilia.nl
Vakredacteur Mannenmode
Renate Zoutberg
r.zoutberg@textilia.nl

 


MARKETING
Online Marketing
Rik de Langen
info@textilia.nl

 

VERKOOP


Sales
Anne Wesselman
06 - 129 65 638
a.wesselman@textilia.nl


KLANTENSERVICE
Klantenservice
0570-504325
klantenservice@textilia.nl

 

1 januari 2012 treedt een nieuwe wet in rondom verlenging- en opzegtermijnen van abonnementen voor consumenten. Dit geldt niet voor abonnementen op vakinformatie, die u uit hoofde van uw beroep of bedrijf bent aangegaan. Wij vertrouwen erop u hiermee geïnformeerd te hebben.