TOP

Colofon

 


REDACTIE


Uitgever
Kim Pereira
k.pereira@textilia.nl

 

Vakredacteur Vrouwenmode
Rosita van der Kwaak
r.kwaak@textilia.nl

 

Coördinator Online Content
Rik de Langen
r.langen@textilia.nl

 

Webredacteur
Tessa van Glabbeek
t.glabbeek@textilia.nl

 

Vakredacteur Street X Active
Margreet Anches
m.anches@textilia.nl

 

Vakredacteur Mannenmode
Renate Zoutberg
r.zoutberg@textilia.nl

 

Eindredactie
Jolanda Valk
j.valk@textilia.nl

 


MARKETING


Online Marketing
Rik de Langen
info@textilia.nl

 

VERKOOP


Sales
Anne Wesselman
06 – 129 65 638
a.wesselman@textilia.nl

 


KLANTENSERVICE


Klantenservice
020-4602209
klantenservice@textilia.nl

 

1 januari 2012 treedt een nieuwe wet in rondom verlenging- en opzegtermijnen van abonnementen voor consumenten. Dit geldt niet voor abonnementen op vakinformatie, die u uit hoofde van uw beroep of bedrijf bent aangegaan. Wij vertrouwen erop u hiermee geïnformeerd te hebben.

 

Op al onze producten en diensten zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing. Deze vindt u hier