


AMSTERDAM, 24 januari 2012 10:59
Per 1 januari 2012 heeft Ronald Heere het agentschap overgenomen van Rino & Pelle.
Rino & Pelle, dat onderdeel uitmaakt van Leder International B.V., heeft per 1 januari al z'n commerciële activiteiten wat betreft de dameslijn overgedaan naar Fashion Sales Support B.V. van Ronald Heere.Fred Laarhoven, die voor Rino & Pelle werkzaam is (tot medio 2013), zal de komende tijd nog betrokken blijven bij de verkoop van de dameslijn.
Ronald Heere verkoopt naast Rino & Pelle ook nog het Deense dameslabel Fransa.
Verkoopinformatie:
Koningin Wilhelminaplein 1
1062HG Amsterdam
Tel: 020-6699410
gefeliciteerd ronald, leuk, wij worden klant
marjolein van der goen
25-01-2012 op 22:26
Nieuws per rubriek
Quote van de dag meer (83)...
Er zijn al genoeg saaie winkels. Winkels moeten als kroegen worden, een sociale ontmoetingsplaats waar mensen elkaar treffen. De oude ondernemer is een visser die naar zijn dobber staart, de nieuwe is een jager.

Jan Meerman voorzitter van CBW-Mitex
op BNR over de detailhandel
Vacatures meer (30)... ![]()

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
Wie Levert|Vraag en Aanbod|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Bengels|Sportcult|Opleidingen en cursussen
© 2011MYbusinessmedia bv