BERLIJN, 24 januari 2012 19:11
De sport- en streetmerken hebben met hun sneakercollecties op Bread & Butter in Berlijn laten zien dat ze het buitenleven definitief hebben omarmd. Karakteristieke kenmerken van outdoor schoenen zijn terug te vinden in bijna alle wintercollecties voor 2012-2013.
In de Sport- en Street hal van modebeurs Bread & Butter in Berlijn kon geen enkele bezoeker er om heen. Merken als Kangaroos, LaCoste, Q1905, Boxfresh, Adidas, Converse, Vans, Vlado en Pony laten zich volop inspireren door dat het buitenleven en de klimsport. De details van outdoor boots en bergschoenen zijn volop verwerkt in de sneakercollecties voor winter 2012-2013. Zo zien we op menig sneakerexemplaar de karakteristieke haakjes of D-ringetjes van bergschoenen terug, zijn de meeste voorzien van een dikke, stugge zool en voeren bostinten de boventoon. Enkele merken introduceren naast de klassieke hoge modellen ook lage varianten of hebben voor de modieuze dames een sleehak onder de robuust ogende schoenen/sneakers gezet.
Bekijk de slideshow voor een impressie van enkele modellen die we tegenkwamen. Lees meer over de trends op de beurzen (B&B, Ispo) in de sportfashion-jeansspecial T8.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Nieuws per rubriek
Quote van de dag meer (83)...
Er zijn al genoeg saaie winkels. Winkels moeten als kroegen worden, een sociale ontmoetingsplaats waar mensen elkaar treffen. De oude ondernemer is een visser die naar zijn dobber staart, de nieuwe is een jager.

Jan Meerman voorzitter van CBW-Mitex
op BNR over de detailhandel
Vacatures meer (29)... ![]()

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
Wie Levert|Vraag en Aanbod|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Bengels|Opleidingen en cursussen
© 2011MYbusinessmedia bv