


UTRECHT, 3 september 2010 11:12
Van 5 tot en met 7 september is het weer tijd voor de Najaarsbeurs van Trade Mart Utrecht, inkoopcentrum voor onder andere modeaccessoires, interieurspullen, speelgoed en cadeau-artikelen.
Tijdens deze editie van de Najaarsbeurs van Trade Mart Utrecht wordt de geheel gerestylede tweede etage Fashion Accessories officieel in gebruik genomen. Verder is de trendvisie van trendvoorspeller Lidewij Edelkoort voor 2011 uitgewerkt op de beursvloeren en in de diverse standpresentaties. Alle trends staan in het teken van genieten, wellness en rust. Eco speelt een grote rol. Op de zevende etage staan alle exposanten gegroepeerd die MVO (maatschappelijk verantwoord ondernemen) hoog in het vaandel hebben staan.
Aanbod
Trade Mart Utrecht omvat zeven verdiepingen en bevindt zich in het Beatrixgebouw van Jaarbeurs Utrecht. Het inkoopcentrum heeft een uitgebreid aanbod met non-food retailproducten. Voor modewinkels is de vernieuwde etage Fashion Accessoires het meest interessant. Maar de etage Home & Living heeft wellicht een interessant aanbod voor lifestylewinkels en de etage Toys & Trends voor kindermodedetaillisten. Op vertoon van een KvK inschrijving en betaling van € 22,50 ontvangen detaillisten een jaarkaart en kunnen ze een jaar lang de Trade Mart bezoeken. Elke volgende jaarkaart die ze aanschaffen kost 10 euro.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Nieuws per rubriek
Quote van de dag meer (83)...
Er zijn al genoeg saaie winkels. Winkels moeten als kroegen worden, een sociale ontmoetingsplaats waar mensen elkaar treffen. De oude ondernemer is een visser die naar zijn dobber staart, de nieuwe is een jager.

Jan Meerman voorzitter van CBW-Mitex
op BNR over de detailhandel
Vacatures meer (31)... ![]()

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
Wie Levert|Vraag en Aanbod|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Bengels|Sportcult|Opleidingen en cursussen
© 2011MYbusinessmedia bv