


AMSTERDAM , 3 juni 2009 10:51
Steven van Vliet is ook van de partij op de Arnhem Mode Biënnale. De Rotterdamse ontwerper zal in de modezaak Identita uitleg geven over zijn nieuwe wintercollectie.
Het gebeurt niet vaak dat een ontwerper zelf in de winkel staat. Maar Steven van Vliet zag de Mode Biënnale als een goed kans om persoonlijk in contact met zijn klanten te komen. Hij zal volgende week zaterdag 13 juni van 12.00 tot 18.00 uur bij de winkel aan de Beekstraat paraat staan om vragen te beantwoorden. De ontwerper lanceerde in het voorjaar van 2008 zijn label Steven van Vliet. Hij omschrijft zijn collectie als tegendraads en uitdagend. "Het is voor de cosmopolitische man die kiest voor kleding met details, luxe stoffen en garens. Er is een nieuwe generatie modebewuste mannen die zich durven uit te drukken."
De wintercollectie kenmerkt zich door een slanke belijning voor de colberts en hemden. Met stoffen als jacquards en fluweel en voor buitenkleding zelfs katoen met staal. De accentkleuren zijn blauw, grijs en rood.
ongelooflijk dat dit merk nog bestaat stofagenten zoals ik en meerdere collegas hebben stoffen terug gekregen of niet betaald, net als vorig jaar met deze firma het geval was. hoe is dit mogelijk?
jr
06-06-2009 op 21:05
Nieuws per rubriek
Quote van de dag meer (83)...
Er zijn al genoeg saaie winkels. Winkels moeten als kroegen worden, een sociale ontmoetingsplaats waar mensen elkaar treffen. De oude ondernemer is een visser die naar zijn dobber staart, de nieuwe is een jager.

Jan Meerman voorzitter van CBW-Mitex
op BNR over de detailhandel
Vacatures meer (29)... ![]()

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
Wie Levert|Vraag en Aanbod|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Bengels|Sportcult|Opleidingen en cursussen
© 2011MYbusinessmedia bv