AMSTERDAM, 13 juli 2011 13:33
Kledingketen Monki opent in september een zaak aan het Binnenwegplein in Rotterdam. Het is het tweede filiaal van Monki in Nederland.
Op 9 september gaan de deuren van Monki open aan het Binnenwegplein nummer 64-66. De zaak beslaat een grootte van 375 vierkante meter.
Vorig jaar augustus opende Monki haar eerste Nederlandse zaak in Amsterdam op de Kalverstraat. De opening was toen een doorslaand succes, met lange rijen voor de winkel.
Fabric Scandinavien AG, het moederbedrijf achter Monki, en ook Weekday en Cheap Monday, is volledig eigendom van de H&M-groep. H&M kocht in maart 2008 60% aandelen in Fabric Scandinavien en in 2010 volgde de overige 40%. In de afgelopen jaren is het modebedrijf sterk gegroeid: het aantal eigen winkels nam toe van 20 naar 66 en de concepten Monki en Weekday zijn inmiddels in zeven landen verkrijgbaar.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Nieuws per rubriek
Quote van de dag meer (83)...
Er zijn al genoeg saaie winkels. Winkels moeten als kroegen worden, een sociale ontmoetingsplaats waar mensen elkaar treffen. De oude ondernemer is een visser die naar zijn dobber staart, de nieuwe is een jager.

Jan Meerman voorzitter van CBW-Mitex
op BNR over de detailhandel
Vacatures meer (29)... ![]()

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
Wie Levert|Vraag en Aanbod|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Bengels|Sportcult|Opleidingen en cursussen
© 2011MYbusinessmedia bv