AMSTERDAM, 9 december 2010 14:00
De Bijenkorf is een samenwerking aangegaan met shopping community Fashionchick.nl. Kleding, schoenen en accessoires uit de webshop van De Bijenkorf zijn voortaan ook via Fashionchick te vinden.
Fashionchick.nl bestaat sinds februari 2008 en is een soort shopping community. Leden maken een profiel aan en kunnen hun favoriete items uit de aangesloten webshops verzamelen, in hun virtuele kledingkast hangen en delen met andere leden. Daarnaast is het een ideale zoekmachine voor producten. Je kunt bijvoorbeeld items zoeken op kleur en soort en het totale beschikbare aanbod van álle aangesloten webshops in die categorie komt met één klik op je scherm. Wie daadwerkelijk wil kopen, kan doorklikken naar de webshop van de betreffende aanbieder.
500 webshops
Maandelijks bezoeken zo'n 500.000 mensen Fashionchick.nl. Er zijn al meer dan 500 webshops aangesloten bij de community, met De Bijenkorf dus als nieuwste in het rijtje. Andere sites die zijn aangesloten zijn oa. Wehkamp, Welikefashion, Men at Work, Shoeby, Label54 en Tommy Hilfiger.
Bent u specifiek op zoek naar kinderkleding, dan kunt u terecht op kinderkledingonline.nl! Daar zijn vele webshops aangesloten en kunt u eenvoudig sorteren op maat, model, merk, kleur en/of prijs.
Claudia
15-05-2011 op 21:14
Nieuws per rubriek
Quote van de dag meer (83)...
Er zijn al genoeg saaie winkels. Winkels moeten als kroegen worden, een sociale ontmoetingsplaats waar mensen elkaar treffen. De oude ondernemer is een visser die naar zijn dobber staart, de nieuwe is een jager.

Jan Meerman voorzitter van CBW-Mitex
op BNR over de detailhandel
Vacatures meer (30)... ![]()

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
Wie Levert|Vraag en Aanbod|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Bengels|Sportcult|Opleidingen en cursussen
© 2011MYbusinessmedia bv