


AMSTERDAM, 6 juli 2009 13:45
Meldde RTL Boulevard vorige week nog dat Otazu failliet zou zijn, volgens het bedrijf zelf is het merk springlevend en gaat het slechts om een reorganisatie. Is Rodrigo Otazu platzak of toch niet?
Op 28 januari kregen de vijf overgebleven werknemers van Otazu het slechte nieuws dat ze niet meer naar hun werk hoefden te komen, zo liet RTL weten. Nu zouden zij nog wachten op zes maanden salaris. Het bedrijf telde ooit vijftien werknemers, dat aantal werd uitgedund naar vijf. Een bron vertelde: ""Alleen spelen met kraaltjes kon hij goed. Toen Rodrigo zich met de bedrijfsvoering ging bemoeien, duwde hij het bedrijf de afgrond in."
De website van Otazu is momenteel buiten gebruik. Er wordt echter wel melding gemaakt van de nieuwe versie, die binnenkort online zou gaan. Dat die daadwerkelijk online zal gaan bevestigt het bedrijf zelf in ieder geval wel...
Uit een verklaring van het bedrijf blijkt dat het om een reorganisatie gaat, die volgde op ‘mismanagement van de vorige directie'. In verband met de reorganisatie heeft het bedrijf een aantal activiteiten afgestoten. Die bedrijfjes zijn overgenomen door een nieuwe eigenaar, die ook alle verplichtingen heeft overgenomen. Otazu richt zich nu alleen nog op design.
Rodrigo Otazu zelf vindt het belachelijk om te stellen dat hij failliet zou zijn. "Er staan juist hele grote dingen te gebeuren. Het gaat hartstikke goed," vertelt hij aan de Telegraaf. Hij laat weten dat het in verschillende media genoemde faillissement twee zusterbedrijven betreft. "Dat was nodig en is volledig te wijten aan slecht management. Nu ik in New York woon heb ik een goede basis waar ik me internationaal kan ontwikkelen. Het gaat juist erg goed met mijn bedrijf. Sterker nog, er staan twee hele grote dingen te gebeuren tijdens de New York Fashion Week in september," aldus Otazu. "Dit soort verhalen worden de wereld in gebracht als het je voor de wind gaat. Het hoort er blijkbaar bij."
Wij wachten in spanning af hoe het afloopt met het bedrijfje van de sieradenkoning...
Este tipo es un pelotudo,creyo que se fumaba a los "cabeza de queso asi nomas"Ahora el calavera no chilla!Porba de venderle algo a la hija del facista zorro.En una de esas te toman en serio.Y si vvis en Nueva York,quedate ahi.Que los holandese se vuelven fachos de a poco y los primeros que cagan son los extranjeros.El oxigenado facho tien ilusiones.Sea como sea no dejes la guita en holanda.
HECTOR
13-03-2010 op 17:11
Betaal gewoon je ex-werknemers en leveranciers. Inplaats dan je appartement te huur tezetten voor 4300 euro. Verkoop dat stulpje en betaal de betaal de mensen die het hard nodig hebben. Je klanten betalen ook. Nu jij: "Lady blink".....!!!!!
Kees R
25-09-2009 op 11:03
Wel raar dat wanneer hij failliet zou zijn, ik van de week de nieuwe kerstcollectie uit gezocht heb voor mijn zaak en we in september een groots feest van hem hebben, met bnnérs en de PERS!!!
Gerda
16-08-2009 op 12:38
Zag afgelopen maandag grote partijen orginele otazu schoenen op de markt in Amsterdam. Ik denk niet dat hij deze voor een amsterdamse marktkoopman ontwerpt
Kiity
23-07-2009 op 09:06
nu al weg van amsterdam... net nieuw huis op de amstel...is ze in de bronx gaan wonen in new york !!!
vincent
06-07-2009 op 13:55
Sorry, nu zonder spelfouten: In de pers roept meneer Otazu voortdurend hoe rijk hij is en welke dure huizen hij nu weer gekocht heeft. Goed nieuws voor zijn werknemers en leveranciers (die nog op hun geld wachten)? Of is hij gewoon een "lady bla bla"......? Bob
Bob
06-07-2009 op 11:15
In de pers roept Otazu voortdurend hoe rijk hij is en welke durze huizen hij nu weer gekocht heeft. Goed nieuws voor zijn werknemers en levernaciers (die nog op hun geld wachten) of is hij \"lady bla bla\"......?
Bob
06-07-2009 op 11:13
nogal logisch dat je failliet bent als je geld op is....DUHHHH
Di Gertsi
05-07-2009 op 16:08
Nieuws per rubriek
Vacatures meer (22)... ![]()
