De 20e verjaardag van Karl Kani wordt gevierd met een gevarieerde, trendy en innovatieve collectie voor winter 2009/2010. De inspiratie komt van de hiphop-lifestyle en de diamant. Brutale, asymmetrische lijnen en patronen en geperforeerd leer bepalen het beeld. Bijvoorbeeld een T-shirt of een capuchonsweater met allover diamantprint. Verder zijn er allover prints in sepia of zwartwit met oude afbeeldingen, dollarprints en gouden borduur. De tops worden gecombineerd met stijlvolle, hippe jeans. Voor vrouwen varieert het aanbod van glamour tot sportief chique. Bijzonder zijn pauwenprints, marmeren ‘Ibiza-stijl' prints, luxe satijn en leer. Een accessoirelijn en een serie ‘back to school'-artikelen ronden de collectie af.
Informatie: 030-6869000
Quote van de dag meer (83)...
Er zijn al genoeg saaie winkels. Winkels moeten als kroegen worden, een sociale ontmoetingsplaats waar mensen elkaar treffen. De oude ondernemer is een visser die naar zijn dobber staart, de nieuwe is een jager.

Jan Meerman voorzitter van CBW-Mitex
op BNR over de detailhandel
Vacatures meer (32)... ![]()

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
Wie Levert|Vraag en Aanbod|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Bengels|Sportcult|Opleidingen en cursussen
© 2011MYbusinessmedia bv