Printen

Forum Group sluit 2011 af met 3% omzetdaling

AMSTERDAM, 28 december 2011 14:56 | Lideweij Bosman

Toevoegen aan Mijn Textilia

Inkoopcombinatie Forum Group sluit 2011 af met een omzetdaling van 3 procent. Directeur Hans Gaillard: "Voor het voorjaar adviseerden wij leden om 20 procent minder in te kopen".

Terwijl de leden over het eerste half jaar van 2011 nog met 2% plusten, zonk de omzet in het tweede half jaar naar min 8%. Gaillard: "Helaas begon de crisis, zoals elders in de markt, ook de Forum Group leden medio september parten te spelen. Gelukkig hebben wij onze leden tijdig gewaarschuwd om hun voorraadpositie af te bouwen. Het gehele jaar zal uitkomen op een kleine min van 3%."

2012
Voor het komende jaar neemt Forum Group de nodige maatregelen, meldt Gaillard. "Voor komend voorjaar adviseerden wij onze leden gemiddeld 20% minder in te kopen. Op deze manier houden we grip op de negatieve situatie en kunnen Forum Group leden de crisis overleven."

 

 

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen, klik hier om in te loggen.