Colofon

Textilia is een uitgave van MYbusinessmedia, zowel online als print. Het blad verschijnt 12 x per jaar.

 


 


REDACTIE
Hoofdredactie
Kim Pereira
020-4602200
k.pereira@mybusinessmedia.nl

Vakredacteur Vrouwenmode
Rosita van der Kwaak
020-4602205
r.kwaak@mybusinessmedia.nl

Online coördinator
Rik de Langen
020-4602208
r.langen@mybusinessmedia.nl

Vakredacteur Ondernemen
Renate Zoutberg
020-4602206
r.zoutberg@mybusinessmedia.nl

Vakredacteur Jeans & Sportfashion
Margreet Anches
020-4602200
m.anches@mybusinessmedia.nl

Vakredacteur Mannenmode
Mehtap Gungormez
020-4602209
m.gungormez@mybusinessmedia.nl

 


MARKETING
Marketingmanager
Ina Jolij
0570-504332
i.jolij@mybusinessmedia.nl

 

Marketing Executive
Martje Oesterholt
0570-504333
m.oesterholt@mybusinessmedia.nl

 

VERKOOP


Accountmanager
Anne Wesselman
0570-5042215
a.wesselman@mybusinessmedia.nl


KLANTENSERVICE
Klantenservice
0570-504325
klantenservice@textilia.nl

 

1 januari 2012 treedt een nieuwe wet in rondom verlenging- en opzegtermijnen van abonnementen voor consumenten. Dit geldt niet voor abonnementen op vakinformatie, die u uit hoofde van uw beroep of bedrijf bent aangegaan. Wij vertrouwen erop u hiermee geïnformeerd te hebben.